اجاره فروشگاه

موفقیت شما در کسب و کارتان، حرفه ماست! 

✔ اجاره فروشگاه اینترنتی یک ایده جدید است که کــــافی نت بر اسای نیاز جامعه و گسترش تجارت الکترونیـــــک، راه اندازی کرده است.

✔ این سرویس هر آنچه شما برای فروش کالا و خدمات خود نیاز دارید را با قیمت مناسب و برای هر بودجه ای همزمان با یک دامنه طلایی فراهم آورده است تا
شما هموطنان عزیز بتوانید با کمترین هزینه و با صرفه جویــــــی قابل توجه در زمان و مدیریت آسان و خدمات بیشتر و با کیفیت متناسب به کسب درآمد خود در هر زمان و مکان ادامه دهید.

✔ فروشگاه ما نمونه ای باز سازی شده از فروشگاه های قدرتمند سیستم برنامه نویسی آزاد اُپن کارت است که با هزاران ماژول و افزونه و قالب در دسترس کاربران اینترنتی قرار دارد، لذا هر چه در این فروشگاه مشاهده می کنید، قابل استفاده در فروشگاه شما نیز میباشد. 


✔ بدلیل سوء استفاده متقلبین از عنوان عبارت <<رایگان>>، فقط برای جلب کاربران اینترنتی و ارائه محصولات بی ارزش و نا کارآمد؛ سالهاست که در کشورهای اروپایی استفاده از این عبارات، نامعمول گردیده و بسیاری از کاربران به خوبی واقف هستند که استفاده از یک سرویس رایگان در اینترنت، بولوفی بیش نیست و چه بسا که عاقبت بسیار پرهزینه و سختی را در پی داشته باشد. از این جهت و با استفاده از این تجربه ما نیز تصمیم گرفتیم تا با ارائه فروشگاه اینترنتی نود روزه با قیمت هزار تومان امکان امتحان و مقایسه و چگونگی مراحل سفارش در فروشگاه اُپن کارت و همچنین درگاه پرداخت آنلاین را برای آشنایی شما فراهم آوریم.
فروشگاه ۹۰

فروشگاه ۹۰

✔1GBفضای هاست✔200MBفضای ایمیل ✔امکان دامنه اختصاصی با SSL ✔زیر دامنه رایگان➕...ادامه ..

1,000تومان 499,000تومان

فروشگاه ۱۸۰

فروشگاه ۱۸۰

✔3GBفضای هاست✔500MBفضای ایمیل✔امکان دامنه اختصاصی با SSL✔دامنه رایگان یکسالهir.➕.........ادامه ..

899,000تومان

فروشگاه ۳۶۵

فروشگاه ۳۶۵

10GBفضای هاست700GBفضای ایمیلامکان دامنه اختصاصی با SSLدامنه رایگان یکسالهir.➕ ادامه ..... امکان..

1,715,000تومان

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)