کافـــــــی نت

کافـــــــی نت

به کــافـــی نــــت.کام خوش آمدید.

اجاره مطمئن- آسان و ارزان یک فروشگاه اینترنتی تمام عیار با توسعه و پشتیبانی جهانی سیستم اپـن کارت و هاستینگ پرقدرت، امن و بسیار سریع در کشور سوئد مهد سرویسهای دیجیتالی در دنیا!

صحبت خودمونی موسس سایت: 
اگر سرمایه کاریتون کم است ولی به راه اندازی یک کسب و کار فکر میکنید این چند خط رو حتما مطالعه کنید!

کافیست در کنار داشتن فروشگاه فعلی خود چند ساعتی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی وقت بگذارید، مطمئن باشد بعد از چند وقت، باز دهی و سود فروشگاه اینترنتی شما خیلی بیشتر خواهد شد.

اگر مغاره ندارید و سرمایه شما به اجاره کردن و پرداخت هزینه های سنگین و ثابت ماهیانه نمیرسه، با یک فروشگاه اینترنتی شروع کنید و کافیست نیمی از ساعاتی را که قرار بود صرف ایستادن پشت دخل مغازه میکردد صرف رسیدن به فروشگاه اینترنتی خود، بکنید تا بعد از چند هفته نتیجه کارتون رو ببینید!

یک مسئله مهم که باید در مورد فروشگاه اینترنتی بدونید اینه که بعد از افتتاح فروشگاه ممکن است چند روز طول بکشه تا شما اولین سفارش براتون ثبت بشه و این تنها تفاوت با یک فروشگاه فیزیکی است.
در عوض فروشگاه اینترنتی شما محدودیت زمانی نداره و در هر ساعت از شبانه روز، امکان بازدید و خرید برای مشتریان شما فراهم است و شما خیلی راحت میتوانید زمان خودتون را برای انجام کارهای دیگر مدیریت کنید و از زندگی لذت بیشتری ببرید. 
داشتن یک فروشکاه در دنیای مجازی دقیقا مانند یک فروشگاه در دانیای واقعی احتیاج به رسیدگی و نگهداری دارد! شما اگر فروشگاهتان با اجناس نو و مطالب نو برزورسانی نشود در میزان فروشتان افت چشمگیری دارید و اگر در دکوراسیون آن تغییر و تحول ندهید به در جلب مشتریان جدید ناموفق میشود و اگر بازاریاب خوبی نباشید در اعلام موجودیت خود در دنیای کسب و کار در برابر رقبای خود ضعیف میشوید.

داشتن یک پیچ اینستاگرام و یا هر صفحه مجازی دیگر برای ارائه خدمات فروش به تنهایی کافی نیست و با پیشرفت کار و زیاد شدن تعداد مشتریان خود میتواند تاثیر معکوس در بازدهی و سودهی کسب و کار شما گردد.برای داشتن یک کسب کار امن با سودهی متداوم، شما می بایست علاوه بر فروش به خدمات پس از فروش و یا انبارداری و مشتریان و ارسال محصولاتتان نیز نظارت دقیقی داشته باشید وگرنه نتیجه کارتان به (بنداز و در رو) تبدیل شده و نهایتا به ورشکستگی منجر میشود.  

تو اینترنت بفروش! ولی طوری بفروش که اگر یکی یکبار از شما خرید کرد، دوباره برگرده و خیالش راحت باشه که با یک فروشنده صادق و حرفه ای که به آینده کسب و کارش فکر میکنه و میخواد پول رو از راه درست در بیاره، معامله کرده است! تجربه و آمار در بازرگانی ثابت کرده که یک مشتری راضی فقط زمانی از رضایتش صحبت میکنه که ازش سوال بشخ ولی یک مشتری ناراضی هر جا بشینه از تجربه بد خریدش صحبت میکنه! به مفهوم ساده تر یعنی یک مشتری راضی یکنفر رو با خودش می آوره و مشتری ناراضی دهها نفر رو از خرید منع میکنه!
پس هوای مشتری هاتو همه جوره داشته باش، اونها برکت ارسالی از خداوند متعال هستند که اگر مراقبشون نباشی برکت و روزی از زندگیت میره! 

داشتن یک فروشگــاه اینترنتی با مدیریت خوب فوائد زیادی داره، که مهمترین آنها در تیترهای زیر خلاصه شده اند:

✔ سرمایه کمتر برای شروع با هدف گذاری کوتاه مدت
✔ مدیریت زمان و عدم محدویت به مکان  
✔ داشتن هزینه کمتر ثابت در ماه و مانور بیشتر در بازاریابی 
✔ امکان رقابت قویتر و سالم با رقبای کاری
✔ نظارت دقیق به کسب و کار و جبران خسارت و زیان احتمالی
✔ کیفیت بیشتر در سرویس به مشتریان و جلب رضایت آنها 
✔ سود بیشتر با شکیبایی در اهداف بلند مدت

و در آخر کافــی نت.کام هر آنچه برای یک تجربه خوب در داشتن یک فروشگاه اینترنتی در دنیای مدرن اینترنت است، با استفاده از سیستمهای امتحان شده چند ساله مهیا کرده،
 تا بجای اتلاف وقت برای شکل و شمایل غیر ضروری و دردسر مسائل تکنیکی سایت؛
 تمرکز و توجه شما معطوف به محتوای فروشگاه و کیفیت محصولات و  ارائه خدمات و داشتن سرویس درجه یک به مشتریان سایت
و نهایتا سود و بازدهی زمان بیشتر باشد.


با آرزوی موفقیت 
اراداتمند سعیــــــــد مدرســـــی 
 بهار ۹۹ گوتنبرک سوئد
 


هیچ کالایی در این دسته بندی وجود ندارد.