راهنمای خرید و تحویل

استفاده از کوکی در کافی نت دات کام 
 شفافیت و صداقت از اصول کاری ماست! 
 استفاده از فایلهای کوکی بمنظور حفظ سبد خرید و گارانتی حفظ حریم خصوصی شما: 
بر طبق قوانین بین اللملی و اروپایی GDPR در حفظ حریم شخصی کاربران، بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که کافی نت همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی کافی نت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و کافی نت حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های کاقی نت ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت/ خیر در انتهای صفحه حساب کاربری کلیک کنید.


راهنمای خرید و تحویل سرویس و خدمات 


لطفا توجه نمائید که
واحد پولی تومان را فقط در صورتیکه ساکن و مقیم کشور ایران و واحد پولی کرون را در صورتی ساکن و مقیم کشور سوئد میباشید انتخاب نمائید.

اگر ساکن کشوری غیــر از ایران و سوئد هستید و قصد خرید از کافـــی نت را دارید، امکان پرداخت با واحد پولی دلار و یورو برای شما فراهم است 

✔ پس از مطالعه با دقت توضیحات و ویژگیها و انتخاب گزینه مناسب، آن را به سبد کالا اضافه نمایید.

✔ سپس با مشاهده مجدد سبد کالا از صحت و درستی آن مطمئن گردید.

✔ در صورت داشتن کوپــن تخفیف و یا کارت هدیه، کد مربوطه را وارد نمائید.
 
اگر مشتری فروشکاه هستید توجه نمائید که:
در صورت داشتن امتیاز از خریدهای قبل خود، امکان استفاده از امتیاز بعنوان قسمتی و یا همه مبلغ سفارش در صورت کافی بودن امتیاز فقط در این مرحله مشاهده سبدخرید  امکان پذیر است. 
 

✔ بعد از آن دکمه تسویه حساب را فشار دهید.

درصوریتکه مشتری جدید میباشید از گزینه مشتری جدید و در صورتیکه قبلا ثبت کرده اید ولی رمز عبور خود را فراموش کرده اید از گزینه بازبالی گذرواژه استفاده نمائید.

دقت کنید که برای ثبت نام در قسمت مشتری جدید کاربران خارج از ایران امکان تاپ به زبان فارسی را ندارند و در صورت انتخاب نادرست کشور سکونت و واحد پولی صحیح، سفارش آنها تائید نمیشود و مبلغ 2 یورو بعنوان کارمزد از حساب و پرداختی آنها کسر میگردد. 

پس از عبور از مرحله و ورود به حساب کاربری و مشاهده اطلاعات حساب خود در صورت اشتباه وارد شده آنرا ویرایش و دخیره نمائید.

✔ هم اکنون در مرحله 5 و انتخاب روش پرداخت میباشید و برای کاربران ایرانی:

 گزینه پرداخت آنلاین زرین پال  
پرداخت سریع و آسان و بسیار امن در چند ثانیه با زریـــن پــــال 

✔ واریز به حساب              
 سرویس مطمئن و سریع از طریق سامانه و اپیلیکشن همـــــــــــراه کارت 

✔  و برای دیگر کاربران از کشورهای دیگر:

✔ گزینه پرداخت از طریق پــــی پــــــال Paypal

 
در صورتیکه حساب پرداخت پـی پال ندارید کماکان میتوانید با انتخاب این روش از طریق کارتهای اعتبــــــاری ویزا و مستر خود، در این مرحله استفاده نمایید.


در صورت انتخاب روش انتخاب پرداخت آنلاین زرین پال صفحه جدید پرداخت باز خواهد شد و پس از موفقیت در پرداخت مجددا به سایت کافی نت و ادامه تایید سفارش متصل میشوید .

 از کلیک کردن به صفحه قبل خودداری نمایید! 

 پس از تایید پرداخت شما دستعور العمل و رمزهای عبور مربوط به سرویس خریداری شما، بدلیل رعایت نکات امینی در ساعات بازگشایی فروشگاه 9 صبح تا 10 شب همه روزه برایتان ارسال میگردد.


در صورت بروز هر گونه اشکال مراتب را از طریق قسمت تماس با ما و یا ارسال پیام در واتس آپ یا تلگرام به ما اطلاع دهید.