قوانین خرید و اجاره و برگشت

لطفا قبل از خرید تمامی موارد زیر را با دقت مطالعه نمائید. پذیرفتن این شرایط هنگام خرید به معنی عقد اجاره نامه فروشکاه و یا خرید فروشکاه هاستینگ و یا دامنه می باشد و از این قرارداد هنگام اختلاف و شکایت طرفین استفاده خواهد شد. 

قوانین اجاره فروشگاه و دامنه

 مهم:  مستجر موظف است تمامی مفاد شرایط و قوانین کافی نت در که در هنگام ایجاد حساب کاربری پذیرفته است را در محتوای فروشگاه اجاره ای بکار گیرد.

1/ حداقل مدت زمان اجاره فروشگاه 3 مـــــاه است.

2/ اعلام تمدید دوره فروشگاه حداکثــــــر 15 روز مانده به اتمام دوره میبایست توسط مستجر در قسمت برگشتــــــــــی ها اعلام گردد و 
3/ عدم اعلام پشیمانی در زمان سررسید تمدید و پایان مدت پانرده روزه، منجر به ارتقاء دوره به بسته بالاتر بصورت اتوماتیک شده و فاکتور آن برای مستجر از طریق ایمیل ارسال میگردد. 
4/ مهلت پـــرداخت دوره جدید فقط 15پانزده روز می باشد و در صورت عدم پرداخت بموقع توسط مستجر در روز 16شانزدهم فروشگاه بصورت اتوماتیک از دسترس مستجر خارج میگردد و در صورت عدم توجه به اخطار پرداخت دوباره 2دو روزه
   تمامی فایلهای مستجر پاکسازی و قرار اجاره فسخ میگردد. 
5/ در صورت تمایل مستجر، اولویت خرید دامنه فروشکاه در اختیار مستجر قرار میگیرد با این شرط که قیمت دامنه، پس به پایان رسیدن مهلت قرارد و عدم تمدید آن توسط مستجر، امکان تغییر و محاسیه به قیمت روز را دارد.
6/هزینه تمدید و انقال دامنه اجاره شده بعد از زمان مندرج در هنگام خرید در قسمت توضیحات، تماما بعهده مستجر/خریدار است و در صورت عدم پرداخت بموقع بدون هیچگونه ملاحظه و فرصت زمانی،
دامنه توسط شرکت تولید کننده پسوند مربوط، غیر فعال و در صورت ثبت شخص/شرکت دیگری به هیچ عنوان برگشت پذیر نیست.
<<<مهم 

7/ در صورت خرید دامنه و انتقال دامنه توسط مستجر به هاستینگی غیر از هاستینگ کافی نت، کافی نت.کام هیچ ضمانتی در صحیح کار کردن فایلهای پشتیبانی در هاستینگ جدید مستجر/خریدار را ندارد. 
8/ کافی نت متعد میگردد از تمامی فایلهای مستجر تا قبل از اتمام دوره اجاره و پرداخت کامل توسط مستجر، نسخه روزانه پشتیبانی تهیه نماید و در صورت درخواست مستجر حداکثر تامدت 72 ساعت روزهای کاری و و غیر تعطیل، تمامی فایلها را بصورت فایل زیپ و فقط ارسال توسط ایمیل مستجر در حساب کاربری کافی نت.کام در اختیار مستجر قرار دهد. 
9/ مستجر تعهد می نماید که در صورت عبور از محدویت فضای هاست خریداری شده  و محدودیت ترافیک و همچنین محدودیت فضای ایمیل؛ مقدار اضافه مصرف شده را بنا بر لیست درج شده در سایت پرداخت که هنگام خرید به آدرس ایمیل مستجر ارسال گردیده است را پرداخت نماید و در صورت عدم پرداخت بموقع و پس از سرسید مهلت پرداخت، کافی نت.کام اجازه دارد که بدون هیچ محدودیتی اقدام به غیر فعال کردن فروشگاه و دامنه مستجر نماید. 

قوانین خرید دامنه 

 تمامی مسؤلیت صحت اطلاعات و استفاده از الفبای انگلیسی در هنگام ثبت دامنه جدید، بعهده خریدار است و مبلغ پرداخت شده پس از ثبت رسمی دامنه به هیچ عنوان عودت نخواهد شد. 
خریدار متعهد میشود که در هنگام خرید هاستینگ و ثبت دامنه تمامی قوانین زیر را مراعات نماید و در صورت رد و عدم اجرای هر مورد به تنهایی توسط خریدار، کافی نت اقدام به حدف محتوا و یا دامنه بدون اطلاع به خریدار را انجام دهد: 

ناقض حریم شخصی افراد،
هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک،
روش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض «قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان»،
شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن،
کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد،
خرید و فروش اعضای بدن، مانند:‌ «کلیه»،
خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
خرید و فروش حیوانات، پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت‌خوار،

این قوانین شامل خرید دامنه های موجود و رند نبز میگردد.

قوانین خرید هاستینگ 

در صورت خربد هاستینگ امکان برگشت و مرجوعی و تمامی مبلغ بمدت 7 هفت روز امتخان هاستینگ وجود دارد که بر اساس قوانین حمایت از مصرفه کننده و خرید از راه دور اروپا تنظیم گردیده است و کافی نت.کام تعهد مینماید در صورت عدم رضایت مشتریان و درخواست مرجوعی طی 7هفت روز از تاریخ خرید کل مبلغ پرداخت شده را به مشتری مسترد نماید. 

تمامی مسؤلبت صحت اطلاعات و درج صحیح شماره ملی خرید خریداران 
به هنگام ثبت بعهده خریدار است کافب نت.کام هیچ مسئولیتی نمی پذیرد و در صورت عدم درج صحیح اطلاعات هنگام حساب کاربری خریدار سریعا مسدود میشود و در صورت مشاهده و سوء استفاده از اطلاعات دیگران این خریدار مورد پیگرد قانونی قرار میگیرد.
پس از دریافت سفارش، تائید و تحویل هاستینگ و دامنه در قبال ارسال شماره ملی شخص سفارش دهنده صورت خواهد گرفت. 
در صورت مشاهده و تخلف هر کدام از موارد زیر پس از خرید یکی از بسته های هاستینگ ، کافی نت.کام مجاز به تغییر و خذف محتوا و یا مسدود کردن، هاستینگ تا اصلاح مجدد آن میباشد.  

1/ناقض حریم شخصی افراد،
2/هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
3/ابزار یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، شکستن قفل، هک و کرک،
4/روش برنامه‌های نرم‌افزاری یا کتاب‌های فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض «قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان»،
5/شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
6/هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن،
7/کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد،
8/خرید و فروش اعضای بدن، مانند:‌ «کلیه»،
9/خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
10/خرید و فروش حیوانات، پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت‌خوار،


قوانین امتیاز و امتیاز گیری برای هر محصول 

با خربد هر یک از محصولات کافی نت.کام بنا بر قیمت هر محصول امتیازی برای آن محصول درنظر گرفته شده است. ارزش هر امتیاز معادل 1000تومان میباشد و پس از تائید پرداخت مشتریان بنابر نوع سرویس و محصول و گذر از دوره مرجوعی 7هفت روزه این امتیاز ها به حساب کابری مشتریان اضافه میگردد.
امتیاز ها امکان انقال به حساب کاربری دبگران را  ندارد و فقط بعنوان اعتبار در خریدهای بعدی فقط همان کاربر قابل استفاده است که در فقط در مشاهده سبد پرداخت و قبل از مرحله پرداخت در صورت انتخاب مشتری از جمع کل سفارش کسر میگردد. 


کافی نت.کام تمامی حقوق در تعقیر و تصحیح، اشتباهات احتمالی در مطالب و محتویات سایت و همچنین تصیح نوشتاری قیمت و زمان محصولات را برای خود،در قبال تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی بعنوان مستجر و یا خریدار در وبسایت/تارنمای kafinet.com kafinet.net و bazar.link محفوظ میدارد.
این قوانین در تاریخ سی یکم فروردین سال هزار و سیصد نود ونه هجری شمسی  مطابق با نوزدهم اوریل دوهزار و بیست میلادی مسیحی تنظیم و تدوین گردید و بعد از این تاریخ، شامل تمامی معملات صورت گرفته بین اشخاص حقیقی و حقوقی و کافی نت.کام میشود.

خریدار/مستجر متعهد می گردد که با تایید قبل از مرحله پرداخت نهایی و شرایط عضویت و ثبت نام تمامی بندهای و قوانین کافی نت.کام را مطالعه نموده و هنگام تائید، دارای شرایط سنی مجاز حداقل 18 سال بوده و از آن آگاه است.