درباره کافی نت.کام

کافی نت.کام سایت اینترنتی است که به منظور کمک رسانی به هموطنان در ایران و تمامی پارسی زبانان دنیا، برای شکست شیوع ویروس کرونا(Covid-19) ایجاد گردید.

فروش آنلاین محصولات و کالاهای صاحبین مشاغل و کسب و کار و فروش اقلام شخصی در صفحات آگهی با محدودیت همواره چالشی پر دردسر در دنیای مجازیست.

هدف ما از ایجاد کافی نت.کام امکان دسترسی هر فرد به داشتن یک فروشگاه پرقدرت اینترنتی با تمامی امکانات در محیطی امن و استفاده آسان و قیمت ارزان است.

فروشگاه ما نمونه ای باز سازی شده از فروشگاه های قدرتمند سیستم برنامه نویسی آزاد اُپن کارت است که با هزاران ماژول و افزونه و قالب در دسترس کاربران اینترنتی قرار دارد، لذا هر چه در این فروشگاه 

مشاهده می کنید، قابل استفاده برای فروشگاه شما نیز میباشد. 

بدلیل سوء استفاده متقلبین از عنوان عبارت <<رایگان>>، فقط برای جلب کاربران اینترنتی و ارائه محصولات بی ارزش و نا کارآمد؛ سالهاست که در کشورهای اروپایی استفاده از این عبارات، نامعمول گردیده و بسیاری از کاربران به خوبی واقف هستند که استفاده از یک سرویس رایگان در اینترنت، بولوفی بیش نیست و چه بسا که عاقبت بسیار پرهزینه و سختی را در پی داشته باشد. از این جهت و با استفاده از این تجربه ما نیز تصمیم گرفتیم تا با ارائه فروشگاه اینترنتی نود روزه با قیمت هزار تومان امکان امتحان و مقایسه و چگونگی مراحل سفارش در فروشگاه اُپن کارت و همچنین درگاه پرداخت آنلاین را برای آشنایی شما فراهم آوریم.


امیدواریم شما نیز از این اید و آرمانهای ما استقبال نموده و با اشتراک گذاری سایت ما در صفحات اجتماعی خود؛ ما را در تحقق ارائه سرویس و خدمات بیشتر و بهتر، تشویق و یاری نمائید.

بنیان گذار این این تارنمای (وبسایت) اینترنی سعید(ساسان) مدرسی متولد تهران و ساکن گوتنبرگ با سابقه و تجربه کاری در شرکتهای بزرگ آی تی اروپایی و فروشگاههای معروف اینترتنی با مدرک حسابداری صنعتی و استانداردهای جهانی

ISO9000, ISO14000 ISO27001 FAMILY  می باشد. 

ایجاد این سایت بدون همفکری و کمک دوستان خوب و متخصص با رزومه درخشان در زمینه آی تی مانند آقای آرمان رضایی میسر نمی گردید.

این سایت بصورت آزمایشی بمدت شش ماه  پس از زمان شروع و ثبت اولین سفارش، متعهد به نگهداری تمامی مدارک حسابداری و دریافت و پرداختها میباشد و علاوه بر تابعیت از قوانین مالیاتی هردو کشور سوئد و ایران، در صورت توسعه اقدام به اجرای مراحل شناسه مالیاتی و ثبت شرکت خواهد نمود.